Këngëtarja Dafina Zeqiri prej kohësh është vendosur në SHBA-ës ku po shijon sukseset e njëpasnjëshme të karrierës së saj muzikore. Edhe pse është larg Shqipërisë ajo mban një kontakt të vazhdueshëm me fansat e saj shqiptar nëpërmjet rrjeteve sociale, duke i informuar për të gjitha aktivitet e saj.

 

Së fundmi Dafina ka publikuar në Instagram disa foto seksi që kanë rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

 

 

Mirëpo në këto foto seksi të gjithëve na shpëtoi një detaj dhe është pikërisht tatuazhi gjigand që ajo ka bërë në kofshën e saj.

 

 

Dafina gjithmonë i ka adhuruar tatuazhet, por mund të themi se ky është një ndër më të mëdhenjtë që ajo ka realizuar, megjithëse ende nuk dihet domethënia e tij.

 

 

Ndërkohë të gjithë jemi duke pritur që sot të publikohet edhe dueti i saj me Lumi B, i cili besojmë se do të kthehet në një hit që do ta dëgjojmë në çdo ambient.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.