Albano dhe fermerët e tjerë teksa po qëndronin në verandë kanë bërë batuta me Marianën dhe Ditean.

Albano i tha Diteas se të gjithë djemtë e Durrësit janë vënë në radhë për t’u martuar me të.

Fermeri gjithashtu falenderoi Marianën që po i përgatit vajzat se si të bëhen nuse të mira.

Batutat e tij shkaktuan të qeshura mes fermerëve.

“Kur të dali Ditea, të gjithë çunat të qethur dhe me xhel në radhë për të të marë grua. Të gjithë çunat falenderojnë Marianën që stërvit vajzat për tek burri”, tha Albano. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *