Janë mbyllur në barazim pa gola 90-të minutat mes Fiorentinës dhe Olimpiakos në finalen e Conference League.

Dy skuadrat kanë rrezikuar shumë pak portat respektive duke mos krijuar raste të pastra shënimi, pasi më shumë janë mbrojtur të mos pësojnë gol.

I vetmi gol i shënuar por që u anulua ishte ai i minutës së nëntë i shënuar nga Birhagi. Tashmë dy skuadrat do të duhet të luajë edhe 30 minuta të tjera për të mësuar fituesin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *