Një 67-vjeçar tentoi të përplasë me makinë punonjësin e një kompanie, që sipas policisë, kryente punime në tokën e të moshuarit.

 

Shtetasi me inicialet D. D., banues në Mirditë, u arrestua nga policia pas ngjarjes.

 

Punonjësi i plagosur, shtetasi N. H., banues në Kukës, u trajtua në spital dhe më pas u largua në banesë.

 

Ndaj të moshuarit rëndojnë akuzat “Vrasje me dashje, e mbetur në tentantivë” dhe “Vetëgjyqësia”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *