Policia e Sarandës ka vënë në pranga një person I cili është cilësuar si person me rrezikshmëri të lartë.

 

Në prangat e policisë ka rënë shtetasi me iniciale B. I, 38- vjec, ndalimi I tij është bërë në një nga clubet e natës ne lagjen nr.1 të Sarandës, ku i janë gjetur dhe sekuestruar 3 gram “cannabis sativa”.

 

Gjithashtu pas kontrollit të ushtruar në banesën e tij i është gjetur dhe sekuestruar 1 armë zjarri pistoletë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *