A ka ndonjë gjë që Cara Delevingne nuk e bën dot? Modelja dhe aktorja 24 vjeçare na tregoi që ajo aspiron për sukses dhe në botën muzikore, teksa publikoi një teaser për këngën e saj “I Feel Everything” në Instagram.

 

 

 

Kënga që është shkruar nga vetë Delevingne, është pjesë e kolonës zanore të filmit të saj “Valerian and the City of a Thousand Planets”. Në postimin e bërë ajo lajmëroi që së shpejti kënga do të vijë dhe me një video shoqëruese.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *