Që kur Camila Cabello u bë e famshme për herë të parë, ajo ka qenë në tre marrëdhënie dashurie që janë bërë publike. Më e famshmja, ishte romanca me Shawn Mendes midis 2019 dhe 2021 pas vitesh miqësie.

Megjithatë, përpara kësaj, Camila kishte një lidhje njëvjeçare me ekspertin e komunikimit Matthew Hussey kur ai ishte 30 vjeç dhe ajo 20.

Tashmë, Camila ka treguar se me kë e ka humbur virgjërinë, çfarë eksperience ka qenë dhe pse mendon ende shumë për ish-et e saj.

Në podcastin “The Armchair Expert” me Dax Shepard , Camila foli sinqerisht për marrëdhëniet e saj të mëparshme dhe seksin për herë të parë. Duke diskutuar për Matthew Hussey, Camila tha: “Unë kisha lidhjen time të parë në atë kohë. Në fakt e kisha dëgjuar podcast-in e tij më parë…sepse ai kishte, për shembull, një podcast takimesh. Dhe ai është i martuar tani, kështu që urime!”

Camila më pas u thellua më tej duke shtuar: “Ishte vonë për marrëdhënien time të parë. Isha 20 vjeç. Ishte hera ime e parë që bëja seks. Dashuria e parë ishte në moshën 20, 21. … Ishte fjalë për fjalë dashuri. Ishte e bukur. Ai ishte një Një person vërtet i mrekullueshëm ishte si lidhja e parë perfekte.”

Camila fillimisht filloi të takohej me Matthew në vitin 2018 pasi u takuan në The Today Show. Ata u ndanë në qershor 2019, pak para se Camila të fillonte lidhjen e saj me Shawn.

Për kontekstin, Camila sapo kishte nxjerrë albumin e saj të parë kur filloi të takohej me Matthew. ‘Havana’ ishte tashmë një single numër 1 dhe koha e saj në Fifth Harmony kishte mbaruar./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *