Ashtu si dhe Kim Kardashian, në vitin 2009, Caitlyn Jenner është shfaqur kohët e fundit pa pantallona, duke treguar këmbët, të cilat të themi të drejtën nuk i ka aq të tonifikuara sa Kim.

 

 

Jenner është parë në Malibu, e veshur me një fustan të zi dhe me këmishë të gjatë të bardhë.

 

 

Së fundmi, Caitlyn është përfolur se do të jetë pjesë e “Real house wives of Beverly Hills” dhe se po del me modelen transgjinore, Andreja Pejic. Ndoshta këto thashetheme do të marrin fund kur Jenner të japë intervistën për Diane Sawyes në “20/20”, më 21 prill.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *