Futbollisti i njohur, Taulant Xhaka gjithmonë ka qenë nën vëmendjen e vajzave, por prej kohësh ai nuk ka konfirmua ose bërë zyrtare ndonjë lidhje të tij. Pas dy viteve lidhje ai u nda nga bukuroshja, Dorina Podrimaj dhe prej atëherë ai ka qenë i vetëm.

 

 

Taulanti tashmë është në një lidhje serioze me një vajzë nga Kosova, që jeton në Zvicër. Madje çifti janë prezantuar me prindërit e njëri-tjetrit dhe pritet që të hedhin hapa të tjerë të rëndësishëm në marrdhënien e tyre.

 

 

 

 

 

Zbulohet gjithashtu se emri i vajzës që i ka rrëmbyer zemrën djalit të vogël të Xhakajve është Abnora dhe duhet thënë se është shumë e hijshme.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *