Bojken Lako ka performuar këtë vitë në festivali ‘Sunny Hill”. Prej vitesh  Bojkeni  dhe partnerja e tij, Semi Jaupaj janë në një marrëdhënie.

 

Megjithatë, dy artistët nuk shfaqen shpesh krah njëri-tjetrit në rrjete sociale duke zgjedhur që të ruajnë  privatesinë.

 

Gjat festivalit  ‘Sunny Hill’ dhe nën atmosferën e tij, Bojkeni ka shkrepur një foto teksa puth me pasion të dashurën e tij, imazh të cilin e ka ndarë më pas edhe në rrjetin social Instagram.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

Love @ Sunny Hill Festival

A post shared by Bojken Lako (@bojkenlako) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *