Mbrëmë, Blake Lively dhe Ryan Reynolds bënë paraqitjen e tyre të parë në tapetin e kuq, të filmit “Deadpool 2”. Ata duken shumë të dashuruar si gjithmonë në daljet publike, ishin çifti të fansat po prisnin me padurim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *