Një 32 vjeçar ka humbur jetën këtë të mërkurë në Kukës pasi ka rënë nga ura.

 

Ngjarja është regjistruar tek ura e Perbregut, 6 kilometra larg qytetit të Kukësit.

 

Siaps policise 32 vjeçari me inicialet A.F., në momentin e aksidentit ka qenë duke punuar. Ai ishte punetor i firmes kontraktuese qe merret me rregullimin e ures.

 

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.