Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të martë në Tiranë. Një 75-vjeçare ka rënë nga ballkoni i apartamentit ku jetonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Ngjarja ndodhi rreth orës 19:35, tek ish-Stacioni i Treni.

Bëhet fjalë për shtetasen me inicialet N. B., 75 vjeçe, e cila për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *