Nje shtetas nga Berati eshte arrestuar pasi ka rrahur dhe kercenuar gruan e tij.

Policia njoftoi se kaarrestuar në flagrancë shtetasin S. R., 39 vjeç, banues në Berat.

Arrestimi i tij u bë pasi në mënyrë të vazhdueshme ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij, shtetases E. H., dhe e ka kërcënuar atë.

Kryefamiljari akuzohet për veprën penale “Dhuna në familje”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *