Nje aksident ka ndodhur mengjesin e sotem ne qytetin e Korces.

 

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të stadiumit “Skenderbeu”.

 

Burime policore bëjnë me dije se në aksident janë përfshire dy mjete, njeri tip Benz dhe mjeti tjetër një furgon mallrash.

 

Nga përplasja e mjeteve ka pasur vetëm dëme të shumta materiale. Policia në vendngjarje po heton për shkaqet e këtij aksidenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *