Kryetari i Partisë Aleanca Kosova e Re, Behgjet Pacolli i ka kushtuar një urim të veçantë bashkëshortes së tij me rastin e datëlindjes.

Në mesazhin e bërë publik në “Facebook”, Pacolli shkruan: “Gëzuar ditëlindjen, gruaja ime! Një ditë e lumtur në familjen tonë, pasi ne sot festojmë ditëlindjen e Mashës. Një nënë dhe grua e kujdesshme, e cila gjithmonë kujdeset për të tjerët para vetes.”

Pacolli është i martuar prej shumë vitesh me rusen Masha Pacolli dhe kanë dy fëmijë së bashku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *