Mariana është surprizuar me një dron gjatë ditës së sotme. Ndonëse e emocionuar, reagimi i Marianës ishte epik, duke mos munguar batutat.

“Margo, shumë krenarë për ty. Të presim me fitore, je zemra jonë!”, shkruhej në banderolë.

Surpriza shkaktoi momente gazmore dhe të hareshme mes fermerëve, teksa ky ishte droni i parë për aktoren.

Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2 janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP./vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *