Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa mori një urim edhe nga kryedemokrati Lulzim Basha për 6 nominimet Grammy.

 

Basha e quajti Duan divë shqiptare dhe tha se ajo është krenari për të gjithë shqiptarët.

 

“Urime divës shqiptare @dualipa për 6 nominimet #Grammy, përfshirë Albumin e vitit dhe Këngën e vitit! Je krenaria jonë, gjithë Shqipëria është me ty!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *