Subscribe

Kreu i Partisë Demokratike,Lulzim Basha, këtë të mërkurë  ka zhvilluar një mbledhje me aleatët dhe më pas me kryetarët e degëve të PD-së në rrethe.

 

Informacionet paraprake nga mbledhja bëjnë me dije se është diskutuar data 25 maj për protestën e radhës kombëtare.

 

Ndërkohë pritet që për vendosjen përfundimtare të datës kryedemokrati do të diskutojë edhe me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish grupin parlamentar dhe këshillin kombëtar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *