Subscribe

Lideri demorkat, Lulzim Basha ka mbërritur në Thumanë për të monitoruar nga afër dëmet e shkaktuara nga tërmeti I fuqishmë që goditi këtë të martë vendin.

 

Kreu demokrat ka parë nga afër situatën dhe pallatet e shembura ndërsa ka inkurajuar qytetarët që të ruajnë qetëisnë. Ai u ka bërë aple forcave të rendit që të bëjnë maksimumin për nxjrrjen e personave të zënën nën rrënoja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.