Babë e bir janë arrestuar si autorë të plagosjes së 27 vjeçarit mbrëmjen e së enjtes në zonën e “Komunës së Parisit.

 

 

Të arrestuarit janë  Edmond  dhe Edjano Merkaj, 53 dhe 23 vjeç,  banues në Tiranë. Ata akuzohen për penale “vrasje me dashje e mbetur në tentativë e kryer në bashkëpunim” dhe “prodhim dhe mbajtja pa leje e armëve të ftohta”.

 

 

Ngjarja  ndodhi në zonën e “Komunës së Parisit’, ku mbeti i plagosur me thikë një 27 vjecar.

 

 

I plagosuri u transportua për ne Spitalin e Traumes dhe ndodhet nen kujdesin e mjekeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *