Subscribe

 

Publikohen pamjet nga atentati që ndodhi në Lezhë gjatë mbrëmjes së sotme.

 

Në vendin e ngjarjes duken forca të shumta policie dhe automjeti tip “Benz ML” ndaj të cilit u qëllua me armë zjarri.

 

Sipas raportimeve, dëshmitarët bëjnë të ditur se ka qenë një automjet tip “Audi” nga ku është kryer atentati brenda të cilit ndodheshin të paktën dy persona.

Njëri nga personat drejtonte automjetin ndërsa atentatori ishte i vendosur në pjesën e pasme të “Audit”.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.