Një person është ekzekutuar këtë të mërkurë në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Transballkanike.

Ai u qëllua për vdekje nga një person, i cili ka zbritur nga një makinë me xhama të zinj. Identiteti i viktimës nuk bëhet ende me dije.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe vijon hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *