Subscribe

Policia e Tiranës vuri në pranga një 26-vjeçare, që dyshohet se ka bashkëpunuar për vrasjen e Hekuran Billës tek “Komuna e Parisit”.

Burimet bënë me dije se shtetasja Adiola Lakra akuzohet se ka bashkëpunuar me Viktor Markun dhe Sebastian Malin për të ezkekutuar Billën.

Më herët në pranga kanë rënë dhe Marku me Malin, çka do të thotë se numri i të arrestuarve për këtë ngjarje ka shkuar në 3.

Hekuran Billa dyshohet se është vrarë për hakmarrje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *