Subscribe

Presidenti Ilir Meta reagoi këtë të premte për operacionin e SPAK në Gjykatën e Krujës, ku u vu në pranga edhe gjyqtarja Enkelejda Hoxha.

 

Nga Vlora, ai bëri thirrje që kushdo që kapet duke abuzuar me detyrën, të ndëshkohet.

 

“Për mua është me rëndësi që çdo njeri që shkel ligjin dhe që abuzon me detyrën, të ndëshkohet. S’ka nevojë për komente, pasi duhen prova dhe fakte madje dhe për gjyqtarë dhe prokurorë të nivelit të lartë”, u shpreh kreu i shtetit, Ilir Meta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.