Reperi Fero dhe modelja e njohur Arbenita lsmajli prej kohësh janë në krahët e njëri-tjetrit duke qenë dhe një ndër çiftet më të përfolur të showbiz-it shqiptar.

 

Feron njihet si djali ‘i keq’ dhe i praptë, mirëpo një koment i tij ka bërë të gjithë të ndryshojnë mendim.

 

Pak më parë, Arbenita ka publikuar në ‘Instagram’ një foto, në të cilën shkruan: ‘Sytë flasin!’.

 

Reperi ka shfrytëzuar këtë mundësi dhe ka treguar anën e panjohur romantike: ‘Por vetëm Fero mundet t’i lexojë ato!’.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *