Policia e Kurbini ka vënë në pranga një 22-vjeçar të shpallur në kërkim.

 

Arrestimi i Emiljan Lleshaj  është bërë në sajë të operacionit “Mamurrasi”, i dënuar disa herë më parë për vepra të ndryshme penale.

 

Lleshaj  ishte shpallur në kërkim nga policia për një ngjarje të regjistruar me 7 korrik në Mamurras. 22-vjeçari kishte qëlluar me armë zjarri në ajër në qendër të qytetit si dhe nuk i është bindur punonjësve të policisë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *