Subscribe

Vizion Plus i rikthehet transmetimit normal duke rindezur shpresën dhe besimin tek çdo familje shqiptare.

Duke nisur nga sonte mbrëma show i madh i humorit Alpazar i rikthehet ekranit të Vizion Plus për të rinisur aty ku e la javë më parë rrugëtimin e tij plot të qeshura. Në mungesë të publikut, duke respektuar masat e vendosura nga autoritetet, Al Pazar ju premton për një vazhdim sezoni të mbushur plot surpriza të këndshme e humor të zgjedhur.

Aktorët sjellin përjetimin e këtyre ditëve dhe vështirë e të interpretuarit në mungesë të publikut.

Jeta prevalon mbi gjithçka, por pa të qeshurën ajo nuk ka kuptim, ndaj dhe duke nisur nga kjo mbrëmje ju ftojmë ti shtoni asaj buzëqeshjet e munguara të së shtunës.

Kësaj premiere, do ti paraprijë në këtë mbrëmje një tjetër format i ndërprerë për shkak të karantinës. Inger Skura me Cover do të rinisë sërish rrugëtimin e saj për tu sjellë të rejat më të fundit nga bota e modës, shoëbiz-it e jo vetëm. Një revistë e përjavshme që vjen për ju çdo të shtunë ora 19:35.

Jeta e bukur do të na buzëqesh sërish, ndaj televizioni kombëtar Vizion Plus rindez motorët për të tjera supriza të këndshme në ditët në vazhdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *