Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në Fushë-Bulqizë.

Një fëmijë 6 vjeç është rrëzuar, teksa luante me biçikletën e tij. Për pasojë, O.L. ka marrë plagë të rëndë në kokë.

Fëmija ka marrë ndihmën e parë në spitalin e Bulqizës dhe më pas është  transportuar me helikopter drejt Tiranës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *