Një aksident u shënua këtë të mërkurë në aksin Milot-Thumanë, pranë mbikalimit të Bushneshit.

 

Një furgon me pasagjerë goditi nga pas një autoveture tip “Benz”.

 

Për pasojë, dy pasagjerë u plagosën dhe u dërguan në spital për ndihmë mjekësore. Policia po heton shkaqet e plota të aksidentit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *