Subscribe

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar pasditen e kësaj të diele në autostradën Levan-Vlorë, në afërsi të mbikalimit në fshatin Bishan.

Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, ka ndërruar jetë E. T., 18 vjeç, ndërsa janë lënduar K. D., Q.D., F.D. dhe R. L.

Vizion Plus bën me dije se të plagosurit ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sakaq, drejtuesi i njërit prej mjeteve, A.K., është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *