Që pas lindjes së djalit së saj me emrin Kajan, Ajola mesa dukesh është bërë më e ndjeshme dhe ndan më shumë momente familjare më ndjekësit. Fotot e para ishin ato me Kajan në periudhën e Krishtlindjes dhe Vitit të ri. Më pas vazhduan me fotografinë e familjes, Bashkëshortit të saj Erion Veliaj dhe djalit.

 

Mëngjesin e kësaj të premteje, Ajola ndau një shprehje në anglisht kushtuar familjes së saj:

 

“Duaj fuqishëm. Sepse e gjitha kjo do të përfundojë”.

 

Ajo i shoqëroi fotot me hashtagun “familja”, duke treguar se duhet të japësh gjithçka nga vetja, çdo moment. Mëmësia e ka bërë atë më të dashur kohët e fundit./Living

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *