Pasditen e sotme, fermerët do të sfidohen nga Agai me një lojë mjaft interesante që pritet të ngjallë situata gazmore.

Fermerët të ndarë në çifte, do të mbajnë sa më gjatë një portokall, i cili nuk do të preket nga asnjë me dorë.

Çifti fitues do të ketë shpërblime. Ditea si kryefermere dhe Çiljeta do të moderojnë sfidat dhe do të mbajnë pikët.

Në zarfin e lexuar nga Ditea, Agai shkruante se gjatë javës do të ketë mjaft lojëra të tjera interesante dhe çiftet duhet të merrnin pjesë me patjetër, në të kundërt do të penalizohen deri në nominim.

Ndarja e çifteve:

Dijonis-Gloria

Albano-Baby G

Flori-Xhesika

Niko-Valer

Renis-Elsa

Mariana-Buçko

Egzona-Artemisa

/vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *