Aktualitet

Kavaja në kaos, militantët e PD sulmojnë policinë

Qyteti I Kavajës është përfshirë nga kaosi mbrëmjen e kësaj të marte teksa militantet dhe punonjësit e bashkisë së PD kanë sulmuar policinë
më shumë...

“Mos konsumoni shalqi”, Eksperti shokohet: Skandal,...

Ne emisionin Vizioni i pasdites ne Vizion Plus është rikthyer ne vëmendjen e publikut, tema e alarmit mbi sigurinë ushqimore dhe kryesisht te
më shumë...

“Berisha të sqarojë ku i gjeti Shkelzeni mijëra hektarë...

Sekretari I përgjithshëm I PS, Taulant Balla shkruan në facebook se këtë të mërkurë është bërë publik një dokument mjaft kompromentues për familjen
më shumë...

Skandali! Vizioni i Pasdites zbulon live në emision frutat me...

Në emisionin Vizioni I Padite në ekranin e Vizion Plus, kete te merkure i është kushtuar një vëmendje te veçantë frutave te stinës
më shumë...

Veliaj: “Ata që djegin shkolla nuk janë shkodranë por rruga...

Erion Veliaj duke shfrytëzuar takimet elektorale në Tiranë, tha se aktet e dhunës dhe të djegies së shkollave nuk i bëjnë nder Shqipërisë
më shumë...

Gjendet një person pa jetë në mes të rrugës në Korçë

Një person është gjetur i vdekur pasditen e kësaj të mërkure në Korcë. Bëhet e ditur se i moshuari është gjetur pa shenja
më shumë...

Kryebashkiakët e opozitës padisin policinë: Pushtuan ambjentet...

Kryetaret e bashkive qe drejtohen nga opozita kane vendosur te kallzojne penalisht forcat e policise dhe anetaret e komisioneve zonale te administrimit zgjedhor
më shumë...

Moisi Habilaj dënohet me 15 vite burg në Itali

Mbyllet gjyqi për grupin e Habilajve në gjykatën e Katanias në Itali. “Meridionews” beri te ditur se Moisi Habilaj I cili akuzohet se
më shumë...

Ilir Meta: Siguroni burgjet, situata e tensionuar

Presidenti Ilir Meta ka bërë një tjetër lëvizje në kulmin e krizës politike dhe të tensionit në vend. Kreu I shtetit I ka
më shumë...