Një 56-vjeçar, banues në Tiranë është shpallur në kërkim, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 34-vjeçare.

Policia e Tiranës bën me dije se 56-vjeçari me iniciale R.K ka ngacmuar seksualisht dhe ka kërcënuar me thikë 34-vjeçaren te Parku i Liqenit Artifcial pranë një shkolle private.

Njoftimi i Policisë

U referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë dhe po punohet për kapjen e shtetasit R. K., 56 vjeç, banues në Tiranë, pasi te Parku i Liqenit Artificial, pranë një shkolle private, dyshohet se ka ngacmuar seksualisht dhe ka kërcënuar me një mjet prerës, një 34-vjeçare.

Materialet i kaluan Prokurorise./vizionplus.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *