Një 47 vjecar është gjetur pa jetë brenda makinës së tij në një fshat të Tepelenës.

Sipas informacionit paraprak të dhënë nga policia, bëhet fjalë për shtetasin me iniciale T.D, 47 vjec.

Ai u gjet I vdekur brenda automjetit të tij nga familjarët në fshatin Bëncë.

Dyshimet kryesore janë për vetëvrasje me armë zjarri.

Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë  të  rrethanave të ngjarjes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *