Zbardhen detaje të tjera për plagosjen në Balldre të Lezhës.

 

Autori 69-vjeçari ka deklaruar para hetuesve se Hilë Gjini i ka helmuar delet dhe ka patur vazhdimisht probleme me ta.

 

Toka ku mbante delet autori është ngjitur me atë të Gjinit dhe mesa duket ky ka qenë një burim i përhershëm konflikti.

 

Hilë Gjinit, 43-vjeç u qëllua me armë zjarri teksa çonte në shkollë fëmijë e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *