Rritet numri i të vdekurve nga koronavirusi në Shqipëri. Këtë të hënë u shënua viktima e katërt. Bëhet fjalë për 43-vjeçarin nga Kavaja që ishte në terapi intensive.

 

Gjendja e tij shëndetësore është rëndëuar mbrëmjen e të dielës dhe është vendosur në frymëmarrje të drejtuar për disa orë.

 

Por më pas ndërroi jetë. Përpos obezitetit, ai nuk kishte sëmundje bashkëshoqëruese.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *