Një 38-vjeçar humbi jetën në një aksident rrugor.

Ngjarja u shënua në Rubik të Mirditës pasditen e kësaj të mërkure.

I riu humbi drejtimin e motoçikletës dhe doli nga rruga. Ky aksident i kushtoi atij jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *