Një aksident i rëndë u regjistrua në aksin rrugor Milot-Morinë.

 

Një 35-vjeçar u përplas me makinë dhe për pasojë humbi jetën.

 

Ai humbi kontrollin teksa drejtonte mjetin dhe më pas doli nga rruga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *