Një 32-vjeçare u prangos nga Policia e Tiranës këtë të diel.

 

Ajo akuzohet se ka dhunuar për tre muaj dy fëmijët e saj të mitur dhe vajzën e kunatit të saj.

 

Po ashtu, e reja ka kërcënuar vazhdimisht përmes telefonit vjehrrën e saj.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *