Një shtetas turk është vënë në pranga nga Policia e Durrësit, paso po tentonte që kalonte kufirin me dokumente të dyshuara si të falsifikuara.

 

Është arrestuar 31-vjeçari me iniciale M. Y., pasi ka tentuar të kalojë kufirin me dokumente të dyshuara si të falsifikuara në Portin e Durrësit.

 

Po ashtu, Policia e Durrësit ka arrestuar edhe një 59-vjeçar që ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj kunatës së tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *