Pasditen e kësaj të shtune në Patos ndodhi një aksident rrugor.

 

Referuar njoftimit të policisë, mjeti tip “Benz” me drejtues një 27-vjeçar doli nga rruga pasi i riu humbi kontrollin.

 

Si pasojë, shoferi mori dëmtime të lehta dhe u dërgua në spitalin e Fierit. Ai nuk ka rrezik për jetën.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *