Video pornografike e Kim Kardashian dhe ish-partnerit të saj, Ray J, shkaktoi jo pak zhurmë në Hollywood, në vitin 2007, kur edhe u publikua. Sot shënohet 10-vjetori i publikimit të videos dhe për të festuar, web faqja pornografike, ka shpërndarë në Twitter një foto nga skenat e bëra.

 

 

“Pornostarja numër 1”, – shkruan Pornhub në profilin social.

 

 

Kim fitoi edhe një proces gjyqësor me kompaninë “Vivid Entertainment”, e cila publikoi në faqen e saj videon 41 minutëshe.

 

              

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *