Gossip

Princi William tregon traumën që i shkaktoi vdekja e nënës

Princi William ishte vetëm 15 vjeç, kur nëna e tij Lady Diana, vdiq në një aksident tragjik në Paris, në vitin 1997. Një

më shumë...

3 gabimet e mëdha që bën në dashuri secila shenjë horoskopi

‘Gabimi është njerëzor’ thuhet në jetën e përditshme dhe kjo frazë është e vërtetë. Ja...

më shumë...

Unaza e Kobe Bryant shitet në ankand për shifrën marramendëse

Legjenda e basketbollit Kobe Bryant ndërroi jetë në një aksident tragjik së bashku me vajzën...

më shumë...

Unaza e Kobe Bryant shitet në ankand për shifrën marramendëse

Legjenda e basketbollit Kobe Bryant ndërroi jetë në një aksident tragjik së bashku me vajzën...

më shumë...

“O Ed Rama, o kokrra e k*rvës”/ Aleksandër Gjoka shfrenon gjuhën: Kush je ti që bo karantinë (VIDEO)

Këngëtari Aleksandër Gjoka duket se është mjaft i revoltuar me kryeministrin Edi Rama dhe masat...

më shumë...

Fotografia e parë me barkun e rrumbullakosur/ Olta Gixhari tregon nurin që i ka sjellë shtatzania

Fillimisht lajmi për shtatzëninë e aktores Olta Gixhari doli si një thashetem, derisa ajo publikoi…

më shumë...

Këngëtari Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, në makinë ishin edhe familjarë

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu dhe disa anëtarë të famijes së tij u përfshin pak...

më shumë...

Princ Harry përfundoi në spital psikiatrik pas largimit nga Anglia

Ndërkohë që të gjithë prisnim që princ Harry të ecte në hapat e vëllait e...

më shumë...

3 gabimet e mëdha që bën në dashuri secila shenjë horoskopi

‘Gabimi është njerëzor’ thuhet në jetën e përditshme dhe kjo frazë është e vërtetë. Ja…

më shumë...

Keni kruarje koke? Shpëtoni njëherë e mirë me këto mënyra

Irritimi i lëkurës së kokës është një shqetësim i përhapur gjerësisht që shkakton acarim dhe...

më shumë...

Keni ngelur shtatzënë kur keni përdorur kontraceptivë/ A e dëmton kjo foshnjën?

Në përgjithësi, përdorimi i barnave kundër shtatzënisë, nuk është arsye për t’u shqetësuar. Megjithëse diçka...

më shumë...

Moti për ditën e hënë, 25 maj 2020

Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të cilat do të pasohen...

më shumë...