Gossip

Tre shenjat që do të fitojnë shuma marramendëse parash deri në fund të vitit

Astrologët theksojnë se disa nga shenjat e horoskopit do të kenë fat sa i përket financave deri në fund të vitit. Kontrolloni nëse

më shumë...

Lejuan vajzën e mitur të drejtonte jet-ski/ Çifti Beckham rrezikon burg

Familja Beckham i shijoi pushimet në Florida dhe paparacët nuk kanë munguar.   Ata kanë...

më shumë...

Doni të humbisni peshë?/ Ushqimet që duhet të shmangni menjëherë

Të shumë janë personat të cilët duan të humbin kilogramët e tepërt.   Pesha dhe...

më shumë...

Gjejeni sa kushtoi çanta që Kylie Jenner mori dhuratë këtë ditëlindje

Çfarë mund t’i dhurosh një njeriu që i ka të gjitha? Një zgjedhje e vështirë,…

më shumë...

Lejuan vajzën e mitur të drejtonte jet-ski/ Çifti Beckham rrezikon burg

Familja Beckham i shijoi pushimet në Florida dhe paparacët nuk kanë munguar.   Ata kanë…

më shumë...

Gjejeni sa kushtoi çanta që Kylie Jenner mori dhuratë këtë ditëlindje

Çfarë mund t’i dhurosh një njeriu që i ka të gjitha? Një zgjedhje e vështirë,...

më shumë...

Mbetet në burg Anita Syla, tentoi të vriste me pistoletë Vali Corleonen

Gjykata e Gjilanit ka vendosur masën arrest me burg ndaj Anita Sylës, e cila qëlloi...

më shumë...

“Kam 7 vite që jetoj dhe bëj karrierë në Shqipëri”/ Fifi ka një kërkesë për Ramën, Veliajn dhe Begajn

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi, ka shtruar një kërkesë për kryeministrin Edi...

më shumë...

U rrah live në Tik Tok/ Reagon i afërmi i ekstremistit Luigj Marku: I kanë prerë gjysmën e hundës dhe…(Video)

Pak ditë më parë, ekstremisti nga Lezha, Luigj Marku, u dhunua nga disa persona teksa...

më shumë...

Tre shenjat që do të fitojnë shuma marramendëse parash deri në fund të vitit

Astrologët theksojnë se disa nga shenjat e horoskopit do të kenë fat sa i përket…

më shumë...

Lejuan vajzën e mitur të drejtonte jet-ski/ Çifti Beckham rrezikon burg

Familja Beckham i shijoi pushimet në Florida dhe paparacët nuk kanë munguar.   Ata kanë...

më shumë...

Doni të humbisni peshë?/ Ushqimet që duhet të shmangni menjëherë

Të shumë janë personat të cilët duan të humbin kilogramët e tepërt.   Pesha dhe...

më shumë...

Gjejeni sa kushtoi çanta që Kylie Jenner mori dhuratë këtë ditëlindje

Çfarë mund t’i dhurosh një njeriu që i ka të gjitha? Një zgjedhje e vështirë,...

më shumë...