Vizion Plus TV Albania | Show, argetim, humor, seriale, filma, news, informacion nga vendi dhe bota

Ngjarjet e dites

Më të fundit
Të tjera

Presidenti i kërkon Matteo Renzit shtyrjen e dorëheqjes

Presidenti i Republikës italiane, Sergio Mattarella...

Kryeministri Francez jep dorëheqjen

Kryeministri francez Manuel Valls do të...

Trump sulmon Kinën

Ne shtetin amerikan te Wiskonsin vijon...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com