Lajme te tjera

Më të fundit
Të tjera

Juventus mposhtet nga Kasami, festim me shqiponjë

Kampionet e Seria A Juventus janë...

Rama në Fox Business, jo gjuhës së vjetër të urrejtjes

Kryeministri Edi Rama ne një interviste...

Lajme nga sporti

Më të fundit
Të tjera

Juventus mposhtet nga Kasami, festim me shqiponjë

Kampionet e Seria A Juventus janë...

“Sporti kosovar, një tjetër sukses”

Sporti kosovar shënon një tjetër sukses....

Lajme nga Web

Çefa: Naço i paaftë, i duhej justifikim tek eprorët

Thellohet përplasja mes Këshillit te Larte...

Sëmundjet mendore, trajtim i ri

Nese brenda nesh do pranonim kete...

Samsung do të nxjerrë aparatin NX Mini

Kompania Samsung po planifikon të nxjerrë...

Samsung prezantoi telefonin inteligjent Galaxy S5

Samsung më në fund prezantoi telefonin...

Huawei nxjerr pajisje të shtresës së mesme

Huawei ka zgjedhur disa modele popullore...

Lenovo zbulon tabletin Yoga 10 HD+

Lenovo zbulon në Kongresin Botëror të...

Orët inteligjente Samsung Gear 2 dhe Gear 2 Neo

Samsung do të prezantojë brezin e...