Lajme te tjera

Më të fundit
Të tjera

SHBA dhe aleatët vazhdojnë sulmet e pozicioneve të IS në Siri

Forcat amerikane, kanë vijuar bombardimet ajrore...

Lajme nga sporti

Më të fundit
Të tjera

Partizan vs. Beshiktash “live” në vizionplus.tv

Për të parë ndeshjen klikoni këtu

Ndërpritet ndeshja Slovan Bratislava- Sparta Prague

Arbitri ka ndërprerë ndeshjen pas sherrit...

Lajme nga Web

Çefa: Naço i paaftë, i duhej justifikim tek eprorët

Thellohet përplasja mes Këshillit te Larte...

Sëmundjet mendore, trajtim i ri

Nese brenda nesh do pranonim kete...

Samsung do të nxjerrë aparatin NX Mini

Kompania Samsung po planifikon të nxjerrë...

Samsung prezantoi telefonin inteligjent Galaxy S5

Samsung më në fund prezantoi telefonin...

Huawei nxjerr pajisje të shtresës së mesme

Huawei ka zgjedhur disa modele popullore...

Lenovo zbulon tabletin Yoga 10 HD+

Lenovo zbulon në Kongresin Botëror të...

Orët inteligjente Samsung Gear 2 dhe Gear 2 Neo

Samsung do të prezantojë brezin e...