Lajme te tjera

Më të fundit
Të tjera

Reagimet e deputetëve për vendimin e UEFA-s

Vendimi i UEFA-as ka sjelle edhe...

Dyndje në sportele për të paguar energjinë

Në dy ditët e fundit abonentët...

Lajme nga sporti

Më të fundit
Të tjera

Vendimi i UEFA-s dhe reagimi i FSHF-së

Shqipëria humbet ndeshjen 3-0 ne tavoline...

Europa League, turqit fitojnë lehtësisht 4-0

Tifozët e Beshiktashit festuan ne Beograd...

Lajme nga Web

Çefa: Naço i paaftë, i duhej justifikim tek eprorët

Thellohet përplasja mes Këshillit te Larte...

Sëmundjet mendore, trajtim i ri

Nese brenda nesh do pranonim kete...

Samsung do të nxjerrë aparatin NX Mini

Kompania Samsung po planifikon të nxjerrë...

Samsung prezantoi telefonin inteligjent Galaxy S5

Samsung më në fund prezantoi telefonin...

Huawei nxjerr pajisje të shtresës së mesme

Huawei ka zgjedhur disa modele popullore...

Lenovo zbulon tabletin Yoga 10 HD+

Lenovo zbulon në Kongresin Botëror të...

Orët inteligjente Samsung Gear 2 dhe Gear 2 Neo

Samsung do të prezantojë brezin e...