Lajme te tjera

Më të fundit
Të tjera

Korçë, dy viktima nga një aksident i rëndë

Dy persona kanë humbur jetën ndërsa...

Kendall Kardashian më sensuale se kurrë!

Familja Kardashian di vërtete si të...

Lajme nga sporti

Më të fundit
Të tjera

De Biazi: Zhgënjim për vendimin që nuk dha drejtësi!

Trajneri i kombëtares Shqiptare të Futbollit,...

UEFA: Shqipëria humb ndeshjen në tavolinë, FSHF: Apelojmë vendimin!

Federata Shqiptare e Futbolit konfirmon zyrtarisht...

Lajme nga Web

Çefa: Naço i paaftë, i duhej justifikim tek eprorët

Thellohet përplasja mes Këshillit te Larte...

Sëmundjet mendore, trajtim i ri

Nese brenda nesh do pranonim kete...

Samsung do të nxjerrë aparatin NX Mini

Kompania Samsung po planifikon të nxjerrë...

Samsung prezantoi telefonin inteligjent Galaxy S5

Samsung më në fund prezantoi telefonin...

Huawei nxjerr pajisje të shtresës së mesme

Huawei ka zgjedhur disa modele popullore...

Lenovo zbulon tabletin Yoga 10 HD+

Lenovo zbulon në Kongresin Botëror të...

Orët inteligjente Samsung Gear 2 dhe Gear 2 Neo

Samsung do të prezantojë brezin e...